У США опублікували рейтинг міст, що оцінює умови для іммігрантів. Рейтинг складений спільно Комісією імміграції в Нью-Йорку і службою грошових переказів TransferWise. В основу рейтингу покладено порівняння 50 американських міст по 9 критеріям. Магістра в США з повним фінансуванням. Як безкоштовно вступити в американський університет , пише immigrant.today.

1. Чи є місто містом-притулком, де нелегальні іммігранти не переслідуються законом.

2. Відмовляється Чи місто виконувати приписи агентів ICE по арештам нелегальних іммігрантів.

3. Чи є в місті Управління у справах іммігрантів / нових американців.

4. Доступ до програми муніципальної ідентифікації.

5. Доступність громадського транспорту.

6. Середня вартість життя.

7. Мінімальна заробітна плата.

8. Доступність дошкільних установ.

9. Чисельність випускників. 

Очолив список міст, які надають кращі умови для мігрантів, Сан-Франциско (штат Каліфорнія), випередивши Нью-Йорк і Чикаго. У Сан-Франциско доступна система громадського міського транспорту та вищої освіти. Також Сан-Франциско носить статус міста-притулки, в ньому функціонує Управління у справах цивільного суспільства і іммігрантів, і в цих питаннях уряд міста надає повну підтримку. Крім того, мер Сан-Франциско Ед Лі працює над проблемою доступності житла. У 2014 році мер пообіцяв побудувати і відновити близько 30 000 будинків до 2020 року, і на сьогоднішній день вже 17 000 домівок введені в експлуатацію, що призвело до зниження середньої орендної плати та вартості житла. Цей місто отримало високі бали за всіма критеріями рейтингу за виключення пункту Вартість життя. Вартість життя в Сан-Франциско виявилася на 62,6% вище, ніж в середньому по США. Незважаючи на це Сан-Франциско виявився лідером рейтингу. Список 10 кращих міст США для іммігрантів розподілився наступним чином:

1. Сан-Франциско (Каліфорнія).

2. Чикаго, (Іллінойс).

3. Нью-Йорк (Нью-Йорк).

4. Сан-Хосе (Каліфорнія). 5. Вашингтон (округ Колумбія).

6. Балтімор (Вірджинія).

7. Сіетл (Вашингтон).

8. Бостон (Массачусетс).

9. Лос-Анджелес (Каліфорнія).

10. Мілуокі (Вісконсін).

Найгіршим містом для іммігрантів виявився Майамі (штат Філадельфія). І це незважаючи на те, що майже 60% його населення складається з іммігрантів. Майамі отримав таку низьку позицію по пунктам доступності та державну підтримку іммігрантів в усіх напрямках. Згідно «The Miami Herald», в серпні 2017 місто було видалено зі списку міст-притулків.

Список 10 найгірших американських міст з точки зору сприятливих умов для іммігрантів:

1. Майамі (Філадельфія.

2. Індіанаполіс (Індіана).

3. Вірджинія-Біч (Вірджинія).

4. Колорадо-Спрінгс (Колорадо).

5. Лас-Вегас (Невада).

6. Форт-Уерт (Техас).

8. Фенікс (Арізона).

9. Меса (Арізона).

10. Канзас-Сіті (Міссурі).