Схоже, біло-руде кошеня, фото якого опублікував нещодавно на своїй сторінці в Facebook президент України Петро Порошенко, скоро матиме пристойну армію фанатів

Його морда вже вдруге з’явилася в соціальних мережах. Цього разу знімок пухнастика розмістив на своїй сторінці помічник міністра оборони України і радник президента Юрій Бірюков. 

«Так, це кіт. Той самий, знаменитий. І сьогодні він знову працює, та ще й на двох об’єктах відразу. Переробка, дві зміни, доп.пайок і таке інше», – підписав фотографію тварини автор публікації.

Менш ніж за годину знімок уподобали понад 600 користувачів, а деякі навіть залишили смішні коментарі. Вони вже присвоїли коту військове звання і радять посмачніше його годувати. 

«Штатна одиниця – Кіт-відкривач. ШПК – майор. Оклад – чотири пакетики Роял-Канін / доба»,«даєш рудого кота як символ служб забезпечення ЗСУ, офіційний логотип»,« Звання мурйор)!», «Експлуататори, порушуєте КЗпП, бідна тварина, яка зрада! Що в окрузі немає інших кандидатів в коти?», – жартують користувачі.

 

Фотографію тварини Порошенко опублікував 6 грудня.  

«Це – перший пост про кота в моїй стрічці. А цей кіт – перший «житель» вже заселеного гуртожитку нового зразка для військових в Старичах і вже святкує новосілля», – повідомив президент України на своїй сторінці в Facebook.

Таким чином президент привітав 125 військових і одного кота з переїздом у нове житло.  

Знімки відразу ж розлетілися мережею. Кот «засвітився» також на  сторінках Адміністрації глави держави і Міністерства оборони. На нього звернули увагу навіть пропагандисти з країни-агресора, в ЗМІ якої теж з’явилося кілька заміток про президента і котика. Правда, вони були не настільки позитивні.

Не варто забувати, що, купуючи тварину, людина не тільки бере на себе відповідальність за неї, а розуміє  ризик підчепити серйозну недугу. Деякі з хвороб, що переносяться тими ж кішками, так само небезпечні і для людей. При цьому заразитися можна не тільки від домашньої тварини, а й при контакті з нею на вулиці або в гостях, де живе пухнастик.

Джерело