Жителів планети чекають часті магнітні збурення, багато людей в ці дні відчують дискомфорт, і будуть з неохотою приступати до роботи

Згідно зі статистикою, близько 68% населення нашої планети відчувають на собі вплив зазначених метео-потоків, які час від часу надходять на Землю. Саме тому фахівці рекомендують людям, особливо чутливим до змін в атмосфері, заздалегідь дізнаватися, коли передбачаються магнітні бурі. 

Серпень відзначився завершальним сонячним затемненням в 2018 році і відносно спокійною поведінкою магнітних коливань. Але у вересні такого спокою не буде.

Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи – слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати – невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи – полярні сяйва на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

Багато людей в ці дні відчувають дискомфорт і розлади нервової системи. Такі явища також супроводжуються головними болями, мігренню, прискореним серцебиттям, безсонням, поганим самопочуттям, зниженим життєвим тонусом, перепадами тиску.

У вересні Україну накриє шість магнітних коливань, які прирівнюються до магнітної бурі рівня G1. Зокрема, магнітні коливання очікуються в період з 11 по 14 вересня, 16 і 22 вересня.

Жахливим є і те, що в разі якщо коливання дуже сильні – з ладу можуть вийти космічні супутники, а космонавти – можуть піддатися опроміненню.

“Під час потужних сонячних спалахів ризик опромінення є навіть у авіапасажирів. Крім того, порушуються радіосигнали і зв’язок, перевантажуються лінії електропередач”, – йдеться в матеріалі.

Тому і лікарі, і вчені сходяться в одному: під час магнітних бур треба бути пильним, проте боятися їх – не варто. Замість цього краще постійно піклуватися про здоров’я, щоб катаклізми природи на самопочуття не впливали. Протягом цього тижня починається небезпечний період для гіпертоніків, сердечників, тому лікарі радять більше ходити пішки, уникати конфліктних ситуацій, мати під рукою необхідні ліки і утриматися від далеких поїздок Потрібно проводити більше часу на свіжому повітрі. У разі раптового погіршення здоров’я терміново звернутися до лікаря. У несприятливий період дуже важливий хороший сон, здоровий спосіб життя. Звичайно ж, слід уникати стресу.

Джерело