5 жінок за знаком Зодіаку, які стають жахливими колишніми

5 жінок за знаком Зодіаку, які стають жахливими колишніми

Квітень 16, 2024 0 By admin

Безумовно, розставання може бути шоком і призвести до не надто приємної поведінки. До того ж не останню роль відіграє те, якими були стосунки та поведінка партнера. Однак жінки деяких знаків Зодіаку стають жахливими колишніми.

Про те, жінки якого знаку Зодіаку стають нестерпними після розставання, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на Your Tango.

Лев

Можна з упевненістю сказати, що жінка-Лев ненавидить ледь не всіх своїх колишніх. Вона не витримує навіть перебування в одній кімнаті з кимось із них – навіть, якщо закінчення стосунків було мирним.

Жінка знаку Зодіаку Лев не дуже добре переживає розставання – тож вона буде дріб’язково мститися колишньому. Наприклад, навіть фліртувати з його друзями – щоб просто позлити колишнього партнера.

Скорпіон

Жінки зодіакального знаку Скорпіон можуть бути неспокійними і тривожними. А коли справа доходить до розриву стосунків, вони зазвичай не мають жодних добрих почуттів до своїх колишніх.

Жінка-Скорпіон буде пліткувати про свого колишнього хлопця або навіть поширювати жахливі неправдиві чутки про нього. Крім цього, вона зробить все можливе, щоб переконатися, що він нещасний.

Козеріг

Жінка-Козеріг може бути не просто емоційно холодною, а крижаною – коли мова йде про її колишніх. Особливо, якщо розставання було важким – в такій ситуації вона точно не буде дивитися на свого колишнього партнера з любов’ю.

Навіть якщо вона зустрінеться з ним на заході чи вечірці, вона не зупиниться для невеликої розмови. Замість цього вона подивиться на колишнього – і демонстративно відвернеться в інший бік.

Телець

Тельці, як правило, гірко переживають, коли хтось згадує їхніх колишніх. Жінка знаку Зодіаку Телець не хоче залишатися в хороших стосунках з колишніми, тому що, швидше за все, ці стосунки закінчилися для неї погано – навіть, якщо партнер намагався знайти порозуміння.

Якщо жінка-Телець раптово зустрінеться з колишнім, то дасть йому зрозуміти, що чудово проводить час без нього в своєму житті. Вона натякне, що зустрічається з іншими людьми, і обов’язково докладе зусиль, щоб змусити колишнього партнера почуватися погано.

Близнюки

Жінки-Близнюки можуть бути нав’язливими після закінчення стосунків. Це цілком зрозуміло – розставання їм важко пережити.

Її колишній партнер буде очікувати менше контактів після розриву, але жінка цього знаку Зодіаку не зрозуміє натяків. Замість цього, вона буде постійно писати повідомлення і намагатися залишитися в житті колишнього. Адже їй просто важко рухатися далі.

Джерело